Urlop na Kaszubach

Home / Urlop na Kaszubach

Wakacje na Kaszubach Czyste jeziora, przepiękne lasy i przepyszne jedzenie – czy potrzeba czegoś więcej, aby spędzić wspaniałe wakacje? Kaszuby to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, który sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i pozwala w pełni oderwać się od zabiegania codziennego życia. Urlop na Kaszubach pozwala bowiem na skorzystanie z licznych atrakcji wodnych, jak żeglarstwo, wyprawy kajakiem czy po prostu kąpanie się w czystych jeziorach, wędrówki po lasach, których część to rezerwaty przyrody z ponad stuletnimi drzewami, a także licznych atrakcji dodatkowych, których nie brakuje w tym regionie.

Urlop na Kaszubach nad jeziorem

Jedną z najatrakcyjniejszych części Pojezierza Kaszubskiego jest Szwajcaria Kaszubska, na terenie której znajduje się około 700 jezior z dzikimi plażami i odludnymi zakątkami, idealnymi dla osób zmęczonych typowo turystycznymi miejscami. Wśród jej najpiękniejszych jezior znajduje się m.in. Jezioro Raduńskie Dolne, połączone z Jeziorem Raduńskim Górnym, przyciągające atrakcyjnymi warunkami do wędkowania, a także, co rzadkie w przypadku polskich jezior, specjalistycznym centrum dla płetwonurków. Można tu oczywiście także spędzić czas relaksacyjnie, na pomoście czy plaży nad jeziorem.

Wczasy na Kaszubach z basenem

Wczasy na Kaszubach nad jeziorem nie muszą być nieudane w razie niepogody. Kashubian Lodge & Spa – wyjątkowe miejsce w urokliwym zakątki Kaszub – pozwala na atrakcyjne spędzenie czasu nawet w wypadku deszczowych dni latem. Urządzone z myślą o oderwaniu się od życia codziennego siedlisko oferuje nie tylko luksusowe apartamenty, ale też strefę spa, w której można skorzystać z basenu, sauny fińskiej czy urządzeń do fitnessu, a także na osobne zamówienie – z zabiegów kosmetycznych i relaksujących. Otoczone dużym, malowniczym ogrodem Kashubian Lodge & Spa zaprasza wszystkich, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek i możliwość spędzenia urlopu na Kaszubach w przepięknie urządzonych wnętrzach. W najbliższej okolicy siedliska znajduje się jezioro rynnowe, leżące u stóp stromego wzgórza, a na północnym krańcu rośnie przepiękny las bukowy przecięty malowniczym jarem ze strumykiem szemrzącym na jego dnie. Można więc wybrać się tutaj na wycieczki rowerowe, kąpać w jeziorze, a mniej kuszące do zwiedzania dni spędzić relaksując się w pięknych wnętrzach Kashubian Lodge & Spa. Do dyspozycji gości jest salon z kominkiem, domowa oranżeria i oszklona altana tuż przy basenie, które pozwalają na rozkoszowanie się urokami natury nawet w te dni, kiedy pogoda nie zachęca do wyjścia. Kashubian Lodge & Spa to propozycja dla osób ceniących sobie prywatność i spokój.