Room Category: Suszarka

Home / Suszarka
Apartament Żuraw
Apartament

Apartament Żuraw

Apartament Żuraw to doskonałe rozwiązanie dla czteroosobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Ma prywatne wejście, taras z widokiem na ogród i zalesiony jar.  Składa się z dwóch oddzielnych sypialni (każda z opcją łózka małżeńskiego lub pojedynczych łóżek). Aby Wasz pobyt był komfortowy Żuraw posiada też pokój dzienny z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, płyta elektryczna). Ma jedną łazienkę z wanną. Usytuowany jest na poddaszu, co sprawia, że ma ciepły domowy klimat. 

Apartament Pod Jeżówką
Apartament

Apartament Pod Jeżówką

Apartament Pod Jeżówką to doskonałe rozwiązanie dla trzyosobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Komfortowy dla 2 osób, przy 3 osobach bardzo wygodny. Sypialnia z widokiem na zalesiony jar. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (lodówka, zmywarka, płyta elektryczna). Bezpośredni dostęp do strefy SPA, sali fitness oraz siłowni. Idealny apartament dla osób, które lubią niezobowiązującą nowoczesność w wystroju wnętrz.

Apartament Pod Różą
Apartament

Apartament Pod Różą

Apartament Pod Różą to doskonałe rozwiązanie dla trzyosobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Komfortowy dla 2 osób, przy 3 osobach bardzo wygodny. Sypialnia z widokiem na zalesiony jar. Pokój dzienny z aneksem kuchenny (lodówka, zmywarka, płyta elektryczna) z prywatnym tarasem. bezpośredni dostęp do strefy SPA, sali fitness oraz siłowni. Idealny apartament dla osób, które lubią niezobowiązująca nowoczesność w wystroju wnętrz.

Apartament Wrzosowisko
Apartament

Apartament Wrzosowisko

W tym przestronnym apartamencie króluje jasne klonowe drewno. O wschodzie słońce dyskretnie zagląda do wnętrza przez małą kaszubską lukarnę, a od południa oświetla cały apartament przez duże przeszklenie w łazience. Roztacza się stąd imponujący widok na delikatne pagórki i taflę jeziora. Możecie się tutaj rozkoszować kąpielą we dwoje w obszernej wannie, obserwując spektakle jakie oferuje otaczająca siedlisko przyroda. Wrzosowisko to idealny wybór na romantyczne plany , ale także, dzięki dodatkowej wydzielonej przestrzeni, wygodny apartament dla rodziny z dziećmi.

Apartament Jaskółka
Apartament

Apartament Jaskółka

Jaskółka jest dwupoziomowym apartamentem. Na parterze znajduje się pokój dzienny oraz łazienka. Ma bezpośrednie wyjście do ogrodu. Zabiegowe schody prowadzą do sypialni.
To propozycja dla osób lubiących klimat orientu, drobne detale przenoszą w atmosferę dalekich podróży, które kiedyś odbyliśmy lub o których marzymy od lat. Ten urokliwy pokój ugości Państwa widokiem na przepiękny krajobraz kaszubskich łąk i pól. Siedząc wygodnie w fotelu, można w chwili skupienia zauważyć przelatujące pod dachem tarasu jaskółki, wijące tam swoje gniazda.
Ze względu na trwający remont zdjęcia parteru nie są jeszcze dostępne.

Apartament Przystań
Apartament

Apartament Przystań

W gorące letnie dni Przystań, którą przez większość dnia wypełniają promienie słońca, ochłodzi nas panującym w niej delikatnym błękitem. Parterowe usytuowanie tego przestronnego apartamentu sprawia wrażenie jakbyśmy znajdowali się w otaczającym dom ogrodzie. Do ogrodu można wyjść prosto z pokoju przez przylegającą do niego oranżerię. Morski klimat tego apartamentu przemawia do nas dopiero w łazience, w której drobne detale przypominają nam, iż tylko kilkadziesiąt kilometrów stąd możemy stąpać po piaszczystej plaży, słuchając szmeru wieczornej bryzy.