Room Category: Mini Bar PL

Home / Mini Bar PL
Apartament Bocianie Gniazdo
Apartament

Apartament Bocianie Gniazdo

Apartament Bocianie Gniazdo to dwie oddzielne sypialnie, połączone ze sobą komfortową łazienką z balkonem, oferującym rozległy widok na cała okolicę i położone w dolinie jezioro. W zasadzie codziennie przy odrobinie cierpliwości można z niego podziwiać przelatujące rodziny bocianów i żurawi oraz przemykające po pobliskiej łące zające i lisy. Stanowi on idealny punkt obserwacyjny także w wielu innych malowniczych okolicznościach przyrody.

Apartament Wrzosowisko
Apartament

Apartament Wrzosowisko

W tym przestronnym apartamencie króluje jasne klonowe drewno. O wschodzie słońce dyskretnie zagląda do wnętrza przez małą kaszubską lukarnę, a od południa oświetla cały apartament przez duże przeszklenie w łazience. Roztacza się stąd imponujący widok na delikatne pagórki i taflę jeziora. Możecie się tutaj rozkoszować kąpielą we dwoje w obszernej wannie, obserwując spektakle jakie oferuje otaczająca siedlisko przyroda. Wrzosowisko to idealny wybór na romantyczne plany , ale także, dzięki dodatkowej wydzielonej przestrzeni, wygodny apartament dla rodziny z dziećmi.

Apartament Przystań
Apartament

Apartament Przystań

W gorące letnie dni Przystań, którą przez większość dnia wypełniają promienie słońca, ochłodzi nas panującym w niej delikatnym błękitem. Parterowe usytuowanie tego przestronnego apartamentu sprawia wrażenie jakbyśmy znajdowali się w otaczającym dom ogrodzie. Do ogrodu można wyjść prosto z pokoju przez przylegającą do niego oranżerię. Morski klimat tego apartamentu przemawia do nas dopiero w łazience, w której drobne detale przypominają nam, iż tylko kilkadziesiąt kilometrów stąd możemy stąpać po piaszczystej plaży, słuchając szmeru wieczornej bryzy.