Świąteczne Spotkanie dla Firm

Home / Pakiety / Świąteczne Spotkanie dla Firm

Świąteczne Spotkanie dla Firm

Zorganizuj wyjątkową wigilię firmową lub świąteczne spotkanie z kluczowymi klientami, jakiego jeszcze nie doświadczyliście. W naszym Siedlisku położonym zaledwie godzinę drogi od Trójmiasta odnajdziecie spokój od stresów codziennej pracy oraz poczujecie prawdziwie świąteczny klimat.

 

Nasze wyjątkowe apartamenty

Kashubian Lodge & SPA oferuje siedem luksusowych apartamentów, z których okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na kaszubskie krajobrazy. Możecie spędzić u nas jedną noc, kilka nocy lub skorzystać z oferty jednodniowego spotkania świątecznego – bez noclegu. Ale to dopiero początek!

 

 

Uroczysta kolacja świąteczna

Zorganizujemy dla Was uroczystą kolację w naszej przytulnej jadalni pachnącej drewnem i domową kuchnią. Świąteczne smaki podkreślone wyborem doskonałych win, pozwolą poczuć się jak na domowej wigilii. Światło świec i sielski widok z okien to doskonałe warunki do mniej oficjalnych spotkań i rozmów o mijającym roku. Jeśli wybierzecie opcję świątecznego spotkania z noclegiem, oferujemy także smaczne śniadanie.

 

 

Relaks w SPA i na basenie

Do dyspozycji Twoich gości będzie także nasza luksusowa strefa SPA i przepiękny, kameralny basen. Dodatkowo, możesz podarować swoim pracownikom głęboki relaks na jednym z kilkunastu zabiegów SPA i masaży, oferowanych przez nasz wykwalifikowany personel. Możecie także odprężyć się w naszej dużej saunie, z której okien rozpościera się kojący widok na las.

 

 

 

 

W pakiecie świątecznym dla firm możemy zaoferować:

  • Świąteczne Spotkanie z noclegami w naszych luksusowych apartamentach lub opcję bez noclegów
  • Uroczystą kolację lub obiad wigilijny
  • Śniadania (dla pobytów z noclegiem)
  • Pełen dostęp do naszej strefy SPA i basenu
  • Szeroka oferta masaży i zabiegów

 

 

 

 

Szczegóły

Śniadanie i kolacja
Ważne do: 22.12.2022

Szybka rezerwacja