Gdzie na wczasy na Kaszubach?

Spokój, cisza, szum drzew, śpiew ptaków i piękno zachodzącego słońca… Któż z nas nie marzy o takim obrazku, myśląc o swoich upragnionych, długo wyczekiwanych wakacjach? Dla tych z Państwa, którzy cenią sobie piękno otaczającej natury, kochają ciszę i spokój i pragną spędzić wakacje z dala od wielkomiejskiego pędu, proponujemy malownicze, cieszące się coraz większą popularnością Kaszuby – dumę naszego kraju.

Na pytanie, co można zobaczyć w tym regionie Polski, można się rozwodzić godzinami. Absolutnym “must see” wycieczki na Kaszuby jest oczywiście Szymbark – miejsce przyjazne dorosłym i dzieciom. Jedną z atrakcji, która wzbudza tam największe zainteresowanie, jest Dom Do Góry Nogami, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym turyście. Ponadto, będąc na Kaszubach, warto zobaczyć Słowiński Park Narodowy, Skansen we Wdzydzach Kiszewskich, Wieżycę czy Zaborski Park Krajobrazowy. A co z noclegiem? Świetnym rozwiązaniem zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi, są apartamenty.

Kashubian Lodge & Spa to miejsce, które z pewnością pokocha każdy, chcąc wracać tam każdego roku. Komfortowe, gustownie urządzone pokoje wyposażone w wygodne łóżka, modne dodatki oraz funkcjonalne sprzęty niewątpliwie sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających turystów. Na uwagę zasługuje miła obsługa, atrakcyjne ceny oraz świetna lokalizacja apartamentów. Oprócz noclegów goście mogą skorzystać z basenu, strefy SPA, jak również zamówić pyszne posiłki przygotowane z ekologicznych produktów.