Gdzie na wakacje na Kaszubach?

Nie masz pomysłu na spędzenie zbliżających się wielkimi krokami wakacji? Cenisz sobie wyjątkowość naszego pięknego kraju i pragniesz poznać jego najpiękniejsze tereny? Uwielbiasz kontakt z naturą i wypoczynek na świeżym powietrzu?

Idealną dla Ciebie opcją z pewnością będą zapierające dech w piersiach Kaszuby. To nietuzinkowy region Polski zlokalizowany w jej północnej części. Kaszuby stanowią część Pomorza i znane są z charakterystycznego etnolektu określanego jako język kaszubski. Region ten obfituje w piękne widoki, bajkową roślinność oraz szereg miejsc wartych odwiedzenia. Miasteczkiem, które każdego roku odwiedzane jest przez tysiące turystów nie tylko z kraju, ale również zza granicy, jest Szymbark.

Magiczne miejsce położone w samym sercu Kaszub z pewnością znajdzie uznanie zarówno w oczach dorosłych, jak i dzieci. Turyści w towarzystwie wykwalifikowanego przewodnika mogą podziwiać takie obiekty, jak Najdłuższa Deska Świata, Dom Sybiraka, Kaszubski Świat Bajek, Bunkier TOW „Gryf Pomorski” oraz Największy Koncertujący Fortepian Świata. Podziw wzbudza również Dom do Góry Nogami, który koniecznie trzeba zobaczyć, będąc na Kaszubach.

Obiektów do zwiedzania jest mnóstwo, a co z noclegiem? Idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi są Apartamenty Kashubian Lodge & Spa, które zachwycają ponadprzeciętnym designem, schludnością, modnymi dodatkami oraz pięknymi widokami rozciągającymi się z okien. Na uwagę zasługują również atrakcyjne ceny, które w połączeniu z najwyższym komfortem wypoczynku stanowią doskonałą całość. Obiekt posiada wyjątkowe kameralne spa z dużym basenem w technologii solankowej.