Gdzie na urlop na Kaszubach?

Gdy przychodzi czas zasłużonego urlopu wielu zastanawia się, gdzie go spędzić. Niewątpliwie miejscem, w którym można nabrać sił i naprawdę wypocząć są Kaszuby. Cisza, spokój, wspaniała przyroda, piękne krajobrazy – czego chcieć więcej? Region ten ciągle (na szczęście!) jest nieodkryty przez masową turystykę, przez co nie musimy się tu obawiać tłoku, niepotrzebnego zgiełku i gwaru. Pozostaje jeszcze pytanie: gdzie konkretnie spędzić ten urlop na Kaszubach?

Tutaj idealną wręcz propozycją wydaje się być Kashubian Lodge & Spa – wyjątkowo urokliwe siedlisko, umiejscowione w cichej i spokojnej wsi Częstocin, ok. 30 km od Gdańska. Z jednej strony mamy tu wszystko, czego potrzeba dla osób lubiących luksusowy wypoczynek – apartamenty o wysokim standardzie, spa. Z drugiej, okolica jest wręcz bajkowa: pagórki Szwajcarii Kaszubskiej, okraszone pobliskim jeziorami. Lecz przyroda i luksusowy wypoczynek to niejedyne walory tego miejsca.

Osoby, które chcą nieco pozwiedzać mogą wybrać się szlakiem pobliskich zabytków architektury sakralnej, odwiedzić skansen „Długa deska” czy muzeum Hymnu Polskiego. Z kolei jeżeli urlop spędzamy z dziećmi, to z pewnością spodoba im się wizyta w jednym z kilku okolicznych parków tematycznych, jak „Świat Labiryntów” czy „Przystanek Przygoda”. Nie brakuje tu także atrakcji dla miłośników narciarstwa.

Tuż obok Kashubian Lodge & Spa znajdują się dwa wyciągi z wypożyczalnią sprzętu i przedszkolem narciarskim. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby wybrać się tu w dowolnej porze roku. Dlatego jeżeli są teraz Państwo w trakcie planowania swojego urlopu, to najlepiej od razu zarezerwować sobie pobyt w Kashubian Lodge & Spa i szykować się na spędzenie magicznego czasu na pięknych Kaszubach.