Zimowy wypoczynek na Kaszubach

Home / Zimowy wypoczynek na Kaszubach

Zimowy wypoczynek na Kaszubach to wyjątkowa propozycja dla wszystkich osób zmęczonych zatłoczonymi ośrodkami narciarskimi i mieszkających w okolicach Trójmiasta. Choć Kaszuby znane są głównie jako miejsce letniego wypoczynku, jednak ten region Polski gdzie znajduje się m.in. wyjątkowe miejsce, jakim jest Szwajcaria Kaszubska, ma również wiele uroku w okresie zimowym. Narty na Kaszubach Kaszubskie ośrodki narciarskie zapraszają do spędzania czasu na stokach przez wielbicieli nart zjazdowych oraz snowboardu. Mają oni do swojej dyspozycji miejsca takie, jak Wieżyca – Koszałkowo, Wieżyca – Kotlinka, Paczoskowo, Przywidz, Trzepowo i Amalka koło Sulęcina. Wszystkie stoki są naśnieżane i oświetlone i dobrze przygotowane do przyjęcia turystów, dla których powstała tutaj pełna infrastruktura umożliwiająca spędzenie całego dnia na stoku. Ferie na Kaszubach to także możliwość skorzystania z nart biegowych, z których można skorzystać spędzając ferie w Kashubian Lodge & Spa. Dobrze przygotowane trasy pod narty biegowe znajdują się w okolicach Przywidza i Parchowa, ale swoich sił można spróbować właściwie na każdym terenie Kaszub.

Zimowy wypoczynek na Kaszubach.

Ferie rodzinne na Kaszubach ma w swojej ofercie Kashubian Lodge & Spa – wyjątkowe miejsce znajdujące się w zacisznym zakątku tego regionu, które zostało stworzone z miłości do natury, przyrody oraz chęci stworzenia azylu z dala od codziennego pośpiechu i stresu. Noclegi rodzinne można wynająć tutaj w luksusowych apartamentach: Bocianie Gniazdo, Przystań i Wrzosowisko lub pokoju Jaskółka. Każde z tych pomieszczeń urządzone jest w nieco innym stylu, dzięki czemu nasi goście zawsze czują się wyjątkowo.

Ferie z dziećmi na Kaszubach spędzone w Kashubian Lodge & Spa to nie tylko możliwość urządzenia kuligu zimowego w wyjątkowo pięknych okolicach, zjeżdżania na sankach lub nartach z okolicznych górek, ale też luksusowe spa, z którego chętnie korzystają nasi goście. We wnętrzach spa urządzonego z myślą o pełnym relaksie i oderwaniu się od codziennych obowiązków znajduje się m.in. basen działający w technologii solankowej, a więc pozbawiony nieprzyjemnego zapachu chloru, który może podrażniać skórę dzieci, sauna fińska, z której rozciąga się widok na las, a także urządzenia fitness i oszklona altana, w której można spędzać czas, podziwiając przyrodę nawet w dni gorszej pogody. Z myślą o najmłodszych gościach Kashubian Lodge & Spa przygotowało także gry i zabawy w salonie oraz pokoju zabaw dla dzieci, gdzie można spędzać czas w trakcie deszczu czy intensywniejszych opadów śniegu.